tel

+420 606 855 797

CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ ÚTULKU VOŘÍŠEK 2024

aktuality

Charitativní kalendář útulku Voříšek 2024

Pomozte nám rozšířit mezi Vás kalendář na rok 2024 pro pejsky bez domova v útulku Voříšek. Potřebujeme Vás.  Projekt charitativního kaledáře lze podpořit jen přes STARTOVAČ  ↓

https://www.startovac.cz/projekty/charitativni-kalendar-utulku-vorisek-2024-1

Útulek Voříšek se nachází v Čechách pod Kosířem nedaleko města Olomouce a Prostějova, kde domov již našlo více jak 2000 pejsků, kteří byli opuštěni a zrazeni člověkem

Naším cílem je  získat prodejem kalendáře  finance na provoz v této těžké době  útulku Voříšek. jen zálohy na elektřinu nám stouply na 22 000 kč za měsíc , v útulku elektřinou topíme, ohříváme vodu a samozřejmě svítíme a na veterinární pěči která přesáhuje každý měsíc 40 000 Kč.

Tím získáme finance na další pomoc dalším nešťastníkům pejskům, kteří naši pomoc potřebují.

Z prodeje kalendáře budeme moci například financovat opravy na útulku Voříšek a věřte tomu že po 15 letech provozu jich není málo, financovat nákup zdravotnických a veterinárních prostředků a nákladů spojených s veterinárním ošetřením pejsků a v neposlední řadě financovat provozní náklady jako je třeba elektrická energie, kterou potřebujeme ke všemu.

Díky Vám a Vaší pomoci se nám podařilo vydat kalendář pro rok 2019, 2020, 2021,2022, 2023

A i vám může krásný kalendář viset na zdi nebo stát hezky na pracovním stole a připomínat dobrý skutek. Nebo může udělat radost někomu blízkému třeba pod stromečkem

 

↓ Nástěný kalendář útulku Voříšek ↓

banner-2021 (2)_3.jpg

 

↓ Stolní kalendář útulku Voříšek ↓

kalendar-maly--.jpg

 

↓ Pexeso pejsků z útulku Voříšek ↓

pexeso.jpg

 

 

↓ Placka útulku Voříšek ↓

placky.png

↓ Samolepky útulku Voříšek ↓

samolepky-.jpg

Všem kteří si kalendář zakoupí, přejeme ať jim celý rok dělá radost  a přinese štěstí

https://www.startovac.cz/storage/moxie/103872/utulekvorisek/podekovani-.png
veteranci3.jpg
veteranci-1_2.jpg

Maxík 10 let                 Apolko 11 let                 Andy 14 let

veteranci-2.jpg

Max 8 let                Medúza 10 let                 Endy 10 let

Bendík 16 let                   Míša 15let                    Bozi 10 let

Endík  je v naší péči již 2 rokem a tento rok oslavil kulaté 10 narozeniny

Pořízením kalendáře podpoříte opuštěné pejsky a jejich péči ,veterinární ošetření. Spoustu pejsků se k nám dostane po úrazech, nemocní nebo ve starším věku a veterinární náklady stále narůstají.

text-3.jpg

Útulek Voříšek po 16 letech provozu,  potřebuje nutné opravy provozní náklady-elektřina -topení, kvalitní krmení-masenko pro pejsky.

2.jpg

Díky Vám a Vaší pomoci můžeme pomoci dalším..dát jim péči, vyléčit šrámy na těle i na duši

ŠTĚŇÁTKA Z KRABICE

Těchto 5 psích miminek někdo zanechal v krabici před útulkou branou, naštění až na začervení nebyla až tak zanedbaná. Všechna štěňátka našla milující rodinu.

PIRÁTEK

Pirátek byl majitelce odebrán SVS ČR kdy žil spoleně ještě se 2 pejsky přivázán na 20cm řetězu k stromu, bez vody a jídla. K nám přišel na kost vychrtlý, na krku měl provaz a řeťazy, srst měl sám dred a vůči lidem byl velmi odměřený, neváhal požit zoubky.

VANESKA

Vaneska k nám přišla velmi zanedbaná, zdredovaná srst a s rankou na zádi a zahojenou na krku. Je velmi citlivá na změnu prostředí a člověka ze začátku byla ze všeho vyhukaná a nevěděla co jí čeká. Potřebuje čas na získání důvěry a aklimatizace v novém prostředí. Na začátku seznamování byla vůči pokusu o pohlazení velmi rezervovaná a na vodítku nechodila spíše se plazila nebo zalehla a něchtěla jít.

ALEXANDRA

Alexandra k nám přišla jako psí miminko, měla zlomeniny obou hrudních končetin po pádu z okna. Sašenka si za svůj krátký život prošla krutostí člověka, když se na ní usmálo štěstí a našla nový domov, trvalo to jen 6 měsíců.

alexandra-1.jpg

MAREČEK

Marečka jsme našli zřejmě byl sražen autem a jeho zranění byla několik dní stará a dlouho jsme bojujovali, aby nemselo dojít k tomu nejhošímu aputace nožky. Jeho nožičku jsme zachránili a je z něj rošták – úžasňák

marecek-1.jpg

PONGO

Pongo když k nám přišel, byla to kostřička (17kg)a totálně zlomený pejsek, doufali jsme v zázrak Pongošek utekl hrobníkovi z lopaty, krásně nabral (28kg) a teď je z něj veselý kluk, který dělá svému pánečkovi radost.

pongo-1.jpg

TAMARIN

Tamarin k nám přišel ve velmi zanedbaném stavu, jeho srst byla plná dredů, byl nedůvěřivý a neváhal kousnout. Jaká koliv manipulace s ním byla jen velmi obtížná. Chtělo to jen čas pro získání důvěry a takového krásného fešáka jsme z něj vystříhali 🙂

SPAJK

Jeden z 18 odebraných Husky, kteří žili v hodně těžkých podmínkách, přišli k nám na kost vyhublí se šrámy na těle i duši, bylo složité je dát do psychické pohody. Spajk patřil mezi nejníže postavené, jeho výživná kondice, byla velmi, velmi špatná, na nohách se sotva udržel. Alopacie a rány po psích atacích , hlava, uši, krk slabiny, dehydratace a podvýživa

spajk-1.jpg

JONY

Jony když k nám přišel byla to vůči lidem nedůvěřivá, zdredovaná kulička neštěstí. Potřeboval zpět k lidem získat důvěru, odblešit, vykoupat a ostříhat a vyklubal se z něj takovejto nádherný pejsek, který si plnými doušky konečně užívá společnost lidí a života.

120234132_10163954677695543_1450398539752220234_n.jpg
https://www.startovac.cz/storage/moxie/103872/utulekvorisek/podekovani-.png

2024 © Nadační fond Voříšek. Všechna práva vyhrazena.

Navrhla a vytvořila mevia.cz