tel

+420 606 855 797

O virtuální adopci

Pokud si z nejrůznějších důvodů nemůžete osvojit pejska z útulku, ale rádi byste některému z našich svěřenců pomohli, je tu právě pro Vás projekt Virtuální adopce.

<div data-darujme-widget-token=”vx1qa0nbyfakzas9″>&nbsp;</div>
<script type=”text/javascript”>
+function(w, d, s, u, a, b) {
w[‘DarujmeObject’] = u;
w[u] = w[u] || function () { (w[u].q = w[u].q || []).push(arguments) };
a = d.createElement(s); b = d.getElementsByTagName(s)[0];
a.async = 1; a.src = “https:\/\/www.darujme.cz\/assets\/scripts\/widget.js”;
b.parentNode.insertBefore(a, b);
}(window, document, ‘script’, ‘Darujme’);
Darujme(1, “vx1qa0nbyfakzas9”, ‘render’, “https:\/\/www.darujme.cz\/widget?token=vx1qa0nbyfakzas9”, “270px”);
</script>

 

Chcete mít doma pejska ale nemůžete? Milujete psy, ale nemáte dostatek času nebo je vaše dítě alergické? A přesto chcete pomoci? Dobrý pocit můžete mít i z virtuální adopce. pomáháte pejskům, kteří jsou dlouhodobě nemocní, staří nebo nesocializovaní a hůře se jim proto hledá nový domov. Za tuhle pomoc Vám bude nejenom nadační fond Voříšek ale i samotní pejsci z útulku Voříšek neskonale vděčni. Moc děkujeme

Je spousta lidí , kteří si z nejrůznějších důvodů domu pejska vzít nemůžou. Ať už z nedostatku času nebo nemají vhodné prostory a lidé, kteří mají alergii a přitom by rádi nějaké to zvíře chtěli. Řešením je tak zvaná adopce na dálku. Navštívíte náš útulek osobně nebo si na internetových stránkách vyberete pejska, kterého byste měli zájem adoptovat a tím mu pomoci důstojně dožít a nebo se o něj na dálku postarat do té doby, než mu najdeme nový domov. Na pejska přispíváte měsíční částkou, půl roku, rok nebo dva roky, záleží jen na Vás jak dlouho a jak jej podpoříte a na našich webových stránkách útulku Voříšek u fota Vámi vybraného pejska bude Vaše jméno, jméno strážného anděla.Pejskovi tak můžeme víc dopřát, co se týká krmiva, pamlsků nebo novým pelíškem, v zimních měsících dekou atd. Můžete to samozřejmě nakoupit sami a k pejskovi dovést a alespoň Vás uvítá a Vy mu to budete moci dát osobně a udělat mu radost třeba procházkou. Naši strážní andělé mají přednostní právo na venčení svého virtuálně adoptovaného pejska, jen je potřeba telefonická rezervace.

Certifikát

Na památku od nás obdržíte Certifikát virtuální adopce, na kterém bude uvedeno jméno virtuálního páníčka a zároveň pejska, kterého se rozhodnete podpořit.

 


Vyberte, čím chcete pejskům přilepšit


Vaše údaje

Zadejte částku, kterou chcete věnovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

2024 © Nadační fond Voříšek. Všechna práva vyhrazena.

Navrhla a vytvořila mevia.cz