tel

+420 606 855 797

CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ ÚTULKU VOŘÍŠEK 2022

nezarazene

Pomozte nám vydat kalendář na rok 2022 pro pejsky bez domova v útulku Voříšek. Potřebujeme Vás.  Projekt charitativního kaledáře lze podpořit jen přes  STARTOVAČ  ↓

https://www.startovac.cz/projekty/charitativni-kalendar-utulku-vorisek-2022/  

 

Útulek Voříšek se nachází v Čechách pod Kosířem nedaleko města Olomouce a Prostějova, kde domov již našlo více více jak 1700 pejsků, kteří byli opuštěni a zrazeni člověkem.

Pomáháme pejskům, kteří se ztratili a nebo neměli v životě štěstí, byli odloženi nebo dokonce týráni, těm, kteří si sami bez naší, Vaší pomoci nedokážou pomoci.

Naším cílem je vytisknout další nádherný kalendář plný fotek, příběhů pejsků z útulku Voříšek.

Tím získáme finance na další pomoc dalším nešťastníkům pejskům, kteří naši pomoc potřebují.

Z prodeje kalendáře budeme moci například financovat opravy na útulku Voříšek a věřte tomu že po 14 letech provozu jich není málo, financovat nákup zdravotnických a veterinárních prostředků a nákladů spojených s veterinárním ošetřením pejsků a v neposlední řadě financovat provozní náklady jako je třeba elektrická energie, kterou potřebujeme ke všemu.

Díky Vám a Vaší pomoci se nám podařilo vydat kalendář pro rok 2019, 2020, 2021

vorisek_kalendar-2019-2020-2021.jpg

Díky Vám a Vaší pomoci můžeme pomoci dalším..dát jim péči, vyléčit šrámy na těle i na duši

PRINCEZNA

Přijali jsme tuto zuboženou Yorkšhiří veteránku, která je velmi, velmi zanedbaná, velká podvýživa, zplstnatělá srst sám dred, prohnilé zoubky, zánět v očenkách a u mléčné žlázy útvar velikosti tenisáku, Při čištění zoubků se přišlo na to, že má zlomenou spodní čelist a útvar co měla byl odstraněn, je vykulená z toho jak dobře a bez problému teď může chodit.

princezna-1tyden-co-knam-prisla-2.jpg

ALEXANDRA

Alexandra k nám přišla jako psí miminko, měla zlomeniny obou hrudních končetin po pádu z okna. Sašenka si za svůj krátký život prošla krutostí člověka, když se na ní usmálo štěstí a našla nový domov, trvalo to jen 6 měsíců.

alexandra-1.jpg

blank.gif

MAREČEK

Marečka jsme našli zřejmě byl sražen autem a jeho zranění byla několik dní stará a dlouho jsme bojovali, aby nemuselo dojít k tomu nejhoršímu aputace nožičky. Jeho noženku jsme zachránili a je z něj rošták – úžasňák

marecek-1.jpg

PONGOblank.gif

Pongo když k nám přišel, byla to kostřička (17kg)a totálně zlomený pejsek, doufali jsme v zázrak Pongošek utekl hrobníkovi z lopaty, krásně nabral (28kg) a teď je z něj veselý kluk, který dělá svému pánečkovi radost.

pongo-1.jpg

TAMARIN

Tamarin k nám přišel ve velmi zanedbaném stavu, jeho srst byla plná dredů, byl nedůvěřivý a neváhal kousnout. Jakákoliv manipulace s ním byla jen velmi obtížná. Chtělo to jen čas pro získání důvěry a takového krásného fešáka jsme z něj vystříhali 🙂

blank.gif

blank.gifSPAJKblank.gif

Jeden z 18 odebraných Husky, kteří žili v hodně těžkých podmínkách, přišli k nám na kost vyhublí se šrámy na těle i duši, bylo složité je dát do psychické pohody. Spajk patřil mezi nejníže postavené, jeho výživná kondice, byla velmi, velmi špatná, na nohách se sotva udržel. Alopacie a rány po psích atacích , hlava, uši, krk slabiny, dehydratace a podvýživa

spajk-1.jpg

blank.gifJONY

Jony když k nám přišel byla to vůči lidem nedůvěřivá, zdredovaná kulička neštěstí. Potřeboval zpět k lidem získat důvěru, odblešit, vykoupat a ostříhat a vyklubal se z něj takovejto nádherný pejsek, který si plnými doušky konečně užívá společnost lidí a života.

120234132_10163954677695543_1450398539752220234_n.jpg

button-new_2.jpg

↓ Samolepky útulku Voříšek ↓

samolepky-.jpg

↓ Placka útulku Voříšek ↓

placky.png

↓ Pexeso pejsků z útulku Voříšek ↓

pexeso.jpg

↓ Taška útulku Voříšek ↓

Hrníček útulku Voříšek ↓

podekovani-.png

2024 © Nadační fond Voříšek. Všechna práva vyhrazena.

Navrhla a vytvořila mevia.cz