tel

+420 606 855 797

Alexandra

Evid. číslo: 01378
Plemeno: kříženec
Pohlaví: fena
Věk: 2 roky
Místo nalezení: přijata od osvojitele
Ulice:
Srst: krátká béžová
Velikost: střední
Povaha: mazlivá, přátelská
Tetovací číslo: NE
Čipovací číslo: ANO

Potřeba akutní pomoci

Sašenka si za svůj krátký život prošla krutostí člověka, když se na ní usmálo štěstí a našla nový domov, trvalo to jen 6 měsíců.

Vlastnosti

Sašenka si za svůj krátký život prošla krutostí člověka, když se na ní usmálo štěstí a našla nový domov, trvalo to jen 6 měsíců.

Alexandra je úžasná psí dáma, která k nám přišla jako rozkošné štěňátko, které prodělalo těžké operace sešroubováními obou zlomených hrudních končetin a pupeční kýly velkého rozsahu. Alexandra byla vzorný pacient, která byla každým dnem plnější energie, kterou jsme museli krotit skrze klidový režim pro dobré dohojení, léčba a klidový režim byl nekonečný čas pro takového prcka plného života a energie. Ikdyž ve svém životě od člověka nezažilo nic dobrého, přesto tato bojovnice neztratila důvěru v člověka a se svým zraněním se krásně poprala. Když byla konečně doléčena, usmálo se na ní štěstí a našla novou rodinku, bohužel to trvalo jen půl roku. Bohužel se projevila její nastřádaná energie, (většinu svého života musela být s límcem a v klidovém režimu) a bez dozoru a přítomnosti pána začala ničit vše co jí přišlo pod nos a objevila v sobě lovecký půd. Pro Sašenku hledáme domov kde bude jediným pejskem a bez dětí, bez koček a bez hospodářským zvířatek, aby veškerá pozornost, láska a péče byla jen a jen pro ní, nejlépe člověka se kterým budou moci společně trávit celé dny a nebude mít čas na lumpárny.

🐕Náš poslední den s bandáží, tento týden nás čeká vytahování stehů a tento měsíc ještě RTG a tam teprve uvidíme jak na tom naše malá Alexandra je. 🐾Všem našim strážným andělům ♥️, kteří nám pomáhají MOC DĚKUJEME ! <3Pokud se chcete stát strážným andělem né jen ALEXANDRY, ale i jiných pejsků a pomoci jim s jejím těžkým osudem číslo transparentního účtu je detail účtu 43-7715910237/0100

Zveřejnil(a) Dostal Leo dne Úterý 3. dubna 2018

Naše upusinkovaná <3 Sašenka, Alexandra

2️⃣️ chlupatá klulička plná štěstí a energie 😍

Zveřejnil(a) Dostal Leo dne Pondělí 16. dubna 2018

Přilepšete pejskovi

Naši pejskci se mají u nás dobře, ale usmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Chci řilepšit pejskovi

Virtuální adopce

Nemůžete mít doma svého pejska? Využijte virtuální adopci a vyberte si z našich pejsků. Číst více.

Adoptující

Adélka Krebsová

Chci pejska adoptovat

2024 © Nadační fond Voříšek. Všechna práva vyhrazena.

Navrhla a vytvořila mevia.cz