tel

+420 606 855 797

Staň se PATRONEM útulku Voříšek a pomáhej nám

Staň se PATRONEM útulku Voříšek a pomáhej opuštěným pejsků. I malá částka 100 korun měsíčně pomůže. Děkujeme

Číst více

Na projekt přispěli

O projektu

Staň se PATRONEM útulku Voříšek na úhradu pravidelných měsičních provozních nákladů. | Darujme.cz

Staň se PATRONEM útulku Voříšek na úhradu pravidelných měsíčních provozních nákladů.

Staň se PATRONEM útulku Voříšek na úhradu pravidelných měsičních provozních nákladů. | Darujme.cz

*

Pomáháme zvířátkům, která se ztratila a nebo neměla v životě štěstí, byla odložena nebo dokonce týrána, těm, kteří si sami bez naší, Vaší pomoci nedokážou pomoci. Díky Vám a Vaší pomoci jim můžeme dát péči, vyléčit šrámy na těle i na duši

Co vše se podařilo za dobu nepřetržitého provozu útulku Voříšek od roku 2007

Pomohli jsme téměř 3000 pejskům, se zvířata v nouzi jsme strávili více jak 200 000 hodin. Vybudovali jsme  útulek s kapacitou pro celkem 80 zvířat, a zadlužili jsem se na desítky let úvěry které splácíme do  dnešní doby vyléčili přes 700 vážně zraněných nebo nemocných zvířat,  našli nový domov, nebo vrátili k majitelům téměř 60% všech zvířat

Zažili jsme spoustu psích duší, pro které přišla pomoc v poslední chvíli, a pro které se začala díky podpoře veřejnosti, psát nová kniha života. Pojďte se s námi na pár z nich podívat.

 

Je spousta příběhů pějsků, kterým pomáháme a kterým jsme pomohli

 

BONGO
Bongo 7-letý kříženec Německá doga x Cane corso se k nám dostal v žalostném stavu, jeho záchrana přišla za 5 minut 12. To co si musel proít tento pejsek, byl člověk nepřál ani největšímu nepřiteli. Měl boláky po celém těle a jeho stav při přijetí vidíte na fotce.

Finanční pomoc
je pro nás velmi důležitá,  jsme soukromý útulek Voříšek, který nečerpá žádné dotace a byl postaven z úvěrů, které se ještě dnes splácí .Péči o pejsky je velice náročná a třeba malinká pomoc vítána. Jen pro Vaši představu služby za veterinířní péči činí  více jak 50 000 Kč měsíčně.Mezi další velmi finančně náročné výdaje patří úhrady za enrgie v období zimním máme puštěno i 16 přímotopů a dva bojlery na celoroční ohřev vody a samozřejmě svícení. Mešíční platba za elektřinu činí 22 000 Kč.

Finanční příspěvky se používají na vše, co je v útulku právě akutní:  veterinární ošetření, péče, operace pejsků co je třeba opravit a  pro pejsky nakoupit.

Zažili jsme spoustu psích duší, pro které přišla pomoc v poslední chvíli, a pro které se začala díky podpoře veřejnosti, psát nová kniha života. Pojďte se s námi na pár z nich podívat.

 

PIRÁTEK
Pirátek k nám přišel ve velmi zuboženém stavu, kostřička potažená kůží, splstnatělá, zdredovaná srst, jeho život byl na 20cm provaze, přivázaný u stromu bez jídla a vody. Vůči lidem byl velmi nedůvěřivý a to až tak, že neváhal kousnout.

 

ALEXANDRA-SAŠENKA
Absolutně z finančně nejnáročnějších případů s nákladnými operacemi, které už přesáhly částku přes 100 000 Kč ..
Bezmocné cca 6 měsíční štěňátko, které bylo vyhozeno z paneláku a mělo drastycké následky. Komplikované zlomeniny obou hrudních končetin, Alexandra prodělala již 4 složité operace a po každé z nich musela být v naprostém klidu, dojíždíme se na speciální kliniku do Brna a to nás ještě čeká následná rehabilitace.

 

DINUŠKA

Dinuška mladá fenka, která svůj dosavadní život žila ve vlastních výkalech, bez jídla a vody. Což se podepsalo na jejím vývinu zadní nohy do x a přední vytočené fajky. Dalo nám spoustu úsilí a stálo nemalé finanční náklady, aby se podařilo nožičky zpravit, aby Dinuška mohla běhat a žít plnohodnotný život.

 

YORK
6-letý velký kříženec se k nám dostal ve velmi zuboženém stavu alopecie, po úmrtí majitele a zůstal v domě sám a neměl se kdo o Yorka postarat. Údajně se jeho srst zhoršila po odchodu jeho milovaného pánečka. York má po celém hřbetě až po konečník vypadanou srstt a sám bolák. Nasadila se mu léčba, má speciální dietu a jeho stav se každým týdnem o chloupek zlepšuje. 🙂 Až se celý osrstí bude z něj zase krásný frajer a budeme mu hledat ten nej nej domov, aby si užíval šťastný psí psí život a měl zase milovaného pánečka.

 

 

MAREČEK

Zraněný Mareček 2 až 3 letý pejsek.Držte nám palečky včera jsme zachrańovali Marečka, který byl zřejmě sražen autem a jeho zranění byla několik dní stará a nyní bojujeme o záchranu jeho nožky.

Cíl 1: Částka 50 000 Kč Přečtěte si

Pokud se nám podaří vybrat toto částku budeme moci zajistit kvalitní veterinární péči. Veterinární péče o naše psy je finančně náročná. Váš příspěvek pomůže uhradit výdaje související s ošetřením zranění, očkováním nebo odčervením nalezených psů. Jedná se o minimální částku, která kolikrát nestačí ale je to již částka která nám hodně pomůž

.

FILÍPEK
Fílípkova záchrana přišla za 1 minutu 12. Filípek byl odebrán veterinární správou skrze je katastrofální stav, byl apatický, vychrtlý na kost 8,5 kg pes v jeho velikosti by měl mít o 15kg více, dehydratovaný. S jeho majitelem bydlel více jak 14 dní bez vody, která byla odpojena a nejméně 2 roky nevycházel ven z domu. Jeho srst byla pokryta exkrementy a celá plstnatění.

Cíl 2: Částka 70 000 Kč Přečtěte si

Při této částce budeme moci uhradit enegie -elektřinu , kterou na útulku používáme a kterou vytápíme celý útulek
přímotopy a ohřívače na vodu. A je to pro nás obrovský finanční náklad. Mešíční záloha činí 22 000.- Kč

Cíl 3 Částka 90 000 Kč Přečtěte si

Pokud by se nám podařilo získat tuto částku tak bychom mohli pravidelně kupovat kvalitní granulky  pro psí veterány, nemocné psi, štěńátka  nebo pro pejsky s dietou, krmení kvalitním  granulkama je velmi finančně náročné, všichni naši svěřenci uvítají i  maso, které milují . Všichni pejsci po něm krásně prospívají a člověk nevěří co všechno jde do vnitř a jak málo z nich vyjde ven. Pro nás by to by to byla velká pomoc a pro pejsky plná bříška.

KATINKA A DÉMONEK
Záchrana týraných pejsků leden 2018 Ve středu jsme zasahovali a zachraňovali dva týrané a hladové na kost vychrtlé pejsky, kteří byli uvězněni ve sklepě 14 dní bez vody a jídla. Byli zachráněni za za 1minutu 12. Pejsci byli v katastrofální výživové kondici, (hubení na kost) a maximálně zablešení. Bohužel k tomu i agresivní a ve velmi špatné psychické kondici.

 

Týraná Katinka si pochutnává na masenku po kterém se dostala do krásné kondice

 

18 zachráněných pejsků Husky

V únoru jsme zažili den plný emocí, smutku a zároveň naděje pro 15 dospělých pejsků a 3 cca 1,5 týdenní štěňátka. Protože se o pejsky neměl kdo postarat žili v otřesných podmínkách a jsou opravdu v zoufalém stavu. Všichni jsou ve velmi, velmi špatném psychickém stavu, všichni jsou podvyživení, někteří jsou v kritickém stavu a i pokousání. Většinu se naštěstí podařilo odchytit bez uspání, ale tři jedinci skrze agresivitu museli být na převoz uspání. Byla to dlouhá cesta než se nám je podařilo dát do dobrého zdravotního stavu a hlavně do psychické pohody, u Maxima a Kačky to bude chtít ještě nějaký čas jejich dušičky jsou velmi pochroumané.

Staň se PATRONEM útulku Voříšek na úhradu pravidelných měsičních provozních nákladů. | Darujme.cz

Certifikát

Na památku od nás obdržíte Certifikát k finančnímu daru, na kterém bude uvedeno Vaše jméno a částka, kterou se rozhodnete pejsky podpořit.

 

100 Kč

vybráno z 22000 Kč

0 %

Bankovní spojení

Číslo účtu: 2601521900/2010

Variabilní symbol: 255

2024 © Nadační fond Voříšek. Všechna práva vyhrazena.

Navrhla a vytvořila mevia.cz