tel

+420 606 855 797

Staň se PATRONEM útulku Voříšek na úhradu pravidelných měsičních provozních nákladů.

Staň se PATRONEM útulku Voříšek a pomáhej opuštěným pejsků. I malá částka 100 korun měsíčně pomůže. Děkujeme

Číst více

Na projekt přispěli

O projektu

Staň se PATRONEM útulku Voříšek na úhradu pravidelných měsičních provozních nákladů. | Darujme.cz

Staň se PATRONEM útulku Voříšek na úhradu pravidelných měsíčních provozních nákladů.

Staň se PATRONEM útulku Voříšek na úhradu pravidelných měsičních provozních nákladů. | Darujme.cz

Pomáháme zvířátkům, která se ztratila a nebo neměla v životě štěstí, byla odložena nebo dokonce týrána, těm, kteří si sami bez naší, Vaší pomoci nedokážou pomoci. Díky Vám a Vaší pomoci jim můžeme dát péči, vyléčit šrámy na těle i na duši


Finanční pomoc
je pro nás velmi důležitá, jsme soukromý útulek Voříšek, který nečerpá žádné dotace a byl postaven z úvěrů, které se ještě dnes splácí a s náklady o péči o pejsky je proto každičká zdánlivě třeba malinká pomoc vítána. Jen pro Vaši představu splátka za úvěrem z výstavby útulku činí 21 000 Kč a ještě 10 let pravidelných měsíčních splátek máme před sebou.

Mezi další velmi finančně náročné výdaje patří veterinární péče o naše svěřence, Váš příspěvek pomůže uhradit výdaje související s ošetřením zranění, operaci, očkování nebo odčervení nalezených psů.
Finanční příspěvky se používají na vše, co je v útulku právě akutní: veterinární ošetření, péče, operace pejsků co je třeba opravit a pro pejsky nakoupit.

Je spousta příběhů pějsků, kterým pomáháme a kterým jsme pomohli, tady pár z nich

ALEXANDRA-SAŠENKA
Absolutně z finančně nejnáročnějších případů s nákladnými operacemi, které už přesáhly částku přes 100 000 Kč ..
Bezmocné cca 6 měsíční štěňátko, které bylo vyhozeno z paneláku a mělo drastycké následky. Komplikované zlomeniny obou hrudních končetin, Alexandra prodělala již 4 složité operace a po každé z nich musela být v naprostém klidu, dojíždíme se na speciální kliniku do Brna a to nás ještě čeká následná rehabilitace.

YORK
6-letý velký kříženec se k nám dostal ve velmi zuboženém stavu alopecie, po úmrtí majitele a zůstal v domě sám a neměl se kdo o Yorka postarat. Údajně se jeho srst zhoršila po odchodu jeho milovaného pánečka. York má po celém hřbetě až po konečník vypadanou srstt a sám bolák. Nasadila se mu léčba, má speciální dietu a jeho stav se každým týdnem o chloupek zlepšuje. 🙂 Až se celý osrstí bude z něj zase krásný frajer a budeme mu hledat ten nej nej domov, aby si užíval šťastný psí psí život a měl zase milovaného pánečka.

 

 

MAREČEK

Zraněný Mareček 2 až 3 letý pejsek.Držte nám palečky včera jsme zachrańovali Marečka, který byl zřejmě sražen autem a jeho zranění byla několik dní stará a nyní bojujeme o záchranu jeho nožky.

Cíl 1: Částka 5 000 Kč Přečtěte si

Pokud se nám podaří vybrat toto částku budeme moci zajistit kvalitní veterinární péči. Veterinární péče o naše psy je finančně náročná. Váš příspěvek pomůže uhradit výdaje související s ošetřením zranění, očkováním nebo odčervením nalezených psů. Jedná se o minimální částku, která kolikrát nestačí ale je to již částka která nám hodně pomůže.

FILÍPEK
Fílípkova záchrana přišla za 1 minutu 12. Filípek byl odebrán veterinární správou skrze je katastrofální stav, byl apatický, vychrtlý na kost 8,5 kg pes v jeho velikosti by měl mít o 15kg více, dehydratovaný. S jeho majitelem bydlel více jak 14 dní bez vody, která byla odpojena a nejméně 2 roky nevycházel ven z domu. Jeho srst byla pokryta exkrementy a celá plstnatění.

Cíl 2: Částka 10 000 Kč Přečtěte si

Při této částce budeme moci uhradit enegie -elektřinu , kterou na útulku používáme a kterou vytápíme celý útulek přímotopy a ohřívače na vodu. A je to pro nás obrovský finanční náklad

Cíl 3 Částka 20 000 Kč Přečtěte si

Pokud by se nám podařilo získat tuto částku tak bychom mohli pravidelně kupovat kvalitní granulky pro psí veterány, nemocné psi, štěńátka nebo pro pejsky s dietou, krmení kvalitním granulkama je velmi finančně náročné, všichni naši svěřenci uvítají i maso, které milují . Všichni pejsci po něm krásně prospívají a člověk nevěří co všechno jde do vnitř a jak málo z nich vyjde ven. Pro nás by to by to byla velká pomoc a pro pejsky plná bříška.

KATINKA A DÉMONEK
Záchrana týraných pejsků leden 2018 Ve středu jsme zasahovali a zachraňovali dva týrané a hladové na kost vychrtlé pejsky, kteří byli uvězněni ve sklepě 14 dní bez vody a jídla. Byli zachráněni za za 1minutu 12. Pejsci byli v katastrofální výživové kondici, (hubení na kost) a maximálně zablešení. Bohužel k tomu i agresivní a ve velmi špatné psychické kondici.

Týraná Katinka si pochutnává na masenku po kterém se dostala do krásné kondice

 

18 zachráněných pejsků Husky

V únoru jsme zažili den plný emocí, smutku a zároveň naděje pro 15 dospělých pejsků a 3 cca 1,5 týdenní štěňátka. Protože se o pejsky neměl kdo postarat žili v otřesných podmínkách a jsou opravdu v zoufalém stavu. Všichni jsou ve velmi, velmi špatném psychickém stavu, všichni jsou podvyživení, někteří jsou v kritickém stavu a i pokousání. Většinu se naštěstí podařilo odchytit bez uspání, ale tři jedinci skrze agresivitu museli být na převoz uspání. Byla to dlouhá cesta než se nám je podařilo dát do dobrého zdravotního stavu a hlavně do psychické pohody, u Maxima a Kačky to bude chtít ještě nějaký čas jejich dušičky jsou velmi pochroumané.

Staň se PATRONEM útulku Voříšek na úhradu pravidelných měsičních provozních nákladů. | Darujme.cz

Certifikát

Na památku od nás obdržíte Certifikát k finančnímu daru, na kterém bude uvedeno Vaše jméno a částka, kterou se rozhodnete pejsky podpořit.

 

100 Kč

vybráno z 22000 Kč

0 %

Bankovní spojení

Číslo účtu: 2601521900/2010

Variabilní symbol: 255

2023 © Nadační fond Voříšek. Všechna práva vyhrazena.

Navrhla a vytvořila mevia.cz