tel

+420 606 855 797

Voda pro pejsky

Bohužel nám hrozí, že budeme bez vody ... Hrozí nám že budeme bez vody , stávající studna nestačí. Musíme vybudovat novou a k tomu je potřeba studie a příslušná stavební povolení. Pomůžete nám?

Číst více

Na projekt přispěli

O projektu

Obrovské poděkování

Bohužel nám hrozí, že budeme bez vody …

Stávající studna s pitnou vodou nestačí a hrozí nám, že budeme bez vody. Potřebujeme novou studnu a k tomu je potřeba studie a příslušná stavební povolení. Získáme levný zdroj užitkové pro úklid kotců a hlavně zdroj pitné vody pro pejsky v útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem, který funguje již přes 12 let a kde nový domov již našlo přes 1300 pejsků. celkové náklady na vybudování nové studny ,kopané do hloubky 11 metrů, včetně projektu, hydrogeologického průzkumu,všech povolení,  čerpadla do studny, rozvodů vody a elektřiny přesáhne částku 100 000 Kč.+ DPH ve výši 21 %  nákres studny

 

 

“V našem  útulku Voříšek se ročně postaráme zhruba o 200 opuštěných a zatoulaných pejsků

Jelikož jsme velký útulek s kapacitou 80 pejsků a musíme vynaložit velké úsilí, aby naše zařízení, zejména kotce a výběhy, byly čisté, udržované, a po hygienické stránce v pořádku jak mají být. Každý den se kotce a výběhy desinfikují a umývají vodou a pejskům se dává čerstvá voda .

K tomu je ovšem nutné mít dostatek pitné vody ve studni, kterou by jsme si moc přáli do konce prázdnin zprovozněnou. Ulehčí nám to práci ve všech směrech

 

Podle hydrogeologického posudku bude studna kde je kopací míč s hloubkou 11 metrů.

 

Studnu nám bude kopat firma Studny Loutocky

Firma Studny Loutocký   nám vypracovala hydrogeologický posudek  stavební a projektovou dokumentaci. Již jsme zaplatili zálohu ve výši 35 000 Kč na vybudování studny  Kopaní studny firmou Studny Loutocký začne po všech povolovacích řízeních a očekává  se zprovoznění  do začátku letních prázdnin.Záloha byla byla již hrazena z prodeje našeho charitativního kalendáře a tuto částku přidáváme k již vybrané částce.

 

 

V případě , že se nám podaří  požadovaná částka  díky Vám získat, objednáme profesionální firmu, která provede studii, vyhledá nejlepší místo pro studnu a vyřídí všechna potřebné povolení včetně  stavební povolení. Pokud, by ještě něco zůstalo nakoupily bychom věci které potřebujeme opravit a jsou nutné pro denní provoz. Jako třeba rozbité zámky, kliky.

Vodu používáme jako pitnou pro pejsky i jako užitkovou na zdroj vody pro úklid kotců ,ke koupání pejsků,umývání misek, našich rukou.

 

 

60000 Kč

vybráno z 60000 Kč

100 %

Bankovní spojení

Číslo účtu: 2601521900/2010

Variabilní symbol: 100000

2024 © Nadační fond Voříšek. Všechna práva vyhrazena.

Navrhla a vytvořila mevia.cz